(0232) 344 43 14  -  bilgi@elitsmyrna.com

Kalıcı Makyaj Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin

Siz Değerli Müşterilerimizi Güzellik Merkezimize Bekleriz...

Kalıcı Makyaj, cildinizin rengini implante etme sanatıdır. Diğer adıyla “mikro-pigment uygulaması” steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kullanılan pigmentler, yüz ve vücut kullanımı için olup bitkisel kaynaklı ve organik boyalardır. Katkı ve koku maddesi içermediğinden kesinlikle yan etki yapmaz.

Bayanların en korkulu rüyalarından biride şekilsiz görünen, bir türlü uzamayan ve uzadığında şekil vermekte zorlanılan kişinin yüz hatlarına uygun, dış görünümünü  olumsuz bir şekilde etkilemeyecek olan kaşlardır. Son zamanlarda yaygınlaşan ve kadınların gözdesi haline gelen en son tekniklerden biri de kıl tekniğidir. Diğer bir değimle kaş kontörüdür. Uygulama tamamen doğal kıl efekti verilerek yapıldığı için kalıcı makyaj ile yapılan ya da dövme ile yapılan uygulamalardan daha doğal bir görünüme kavuşursunuz.

 

Kaş yüzün haritası olamakla birlikte göze anlam, bakışlara ifade katmaktadır. Kaş, göz ve dudak kontürleri yıllardır uygulanmakta, ancak bazen yapılan bu işlemler fazla yapaya kaçabilmektedir. Elite Smyrna güzellik merkezi olarak kalıcı makyaj yaparken, tamamen doğallıktan yana bir tutum sergilemekte ve  bitkisel malzemeler kullanmaktayız. Kadın müşterilerimiz en büyük ilgiyi kaş ve eye-liner (göz) kontürüne göstermektedirler.

Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda, kirpik diplerinde kirpiklerin gür ve doğal görünmesi, çatlaklar, doğum lekeleri, çiller, yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt renklenmeleri gibi bazı küçük kusurları kapatılabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. Düşük, zayıf, yanlış alınmış ve küsmüş kaşları kaldırıp, kemoterapi ya da kortizon tedavisi sonucunda dökülen kaşları toparlayabilmektedir. En büyük avantajlarından birisi de makyaj tazeleme, yenileme gibi dertleri ortadan kaldırmakta olup, zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

 

Kalıcı makyaj kişiden kişiye göre değişmekte olup hafif bir batma hissiyatı veren bir uygulamadır. Kişilerdeki acı eşiğinin farklı olmasından dolayı herkeste farklı bir etki bırakmaktadır. Uygulama sırasında makyaj uzmanının elinin hafifliği  önemli bir etkendir, ancak genel olarak çok ufak bir acı hissedilebilmektedir. Steril iğneler, istenen rengin kalıcı ve bitkisel kök boyasına batırılarak kişinin istediği şekilde cilde uygulanmakta ve kişi kalıcı makyaj uygulamasından hemen sonra normal hayatına devam edebilmektedir.

 

:    +90 (541) 618 14 75

Gsm

Tel

:    +90 (232) 344 43 14

Tel

:    850 644 46 02

E-Mail

:    bilgi@elitsmyrna.com

Adres

:    Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16

     Ali Çolakoğlu İş Mer. A Blok K: 1/3

     Bayraklı - İzmir

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TANITIM VİDEOMUZ

© Copyright 2016 Elit Smyrna Estetik ve Güzellik Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.