(0232) 344 43 14  -  bilgi@elitsmyrna.com

Yeni ve Fark Yaratan Hizmetlerimizden ve Kampanyalarımız Hakkında

Bilgi Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

Dünyanın En İyi Markalarını Cildinizle Buluşturuyoruz...

Cildinizde Pürüzsüz Bir Esinti Hissedin

30 yılı aşan deneyimi ile Anubis Cosmetics en ileri teknolojiyle üretilmiş yüksek kalitedeki olağanüstü yüz ve vücut bakım ürünlerini formüle ederek çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup sizlere sunmaktadır. Sürekli araştırmalarıyla Anubis, kozmetiklere olan tutkusunu güzellik çözümlerine dönüştürmektedir. Yeni aktif bileşenlere yönelik yaptığı sürekli araştırmalarıyla mükemmel sonuçlar veren formülleri  sinerjik etkinlik esasına dayanır.

Güzelliğini Ortaya Çıkar...

Bitkisel plesantal proteinlerin tıpta ve kozmetikte kullanımının yüzyıllardır tüm toplumlarda önemli bir yeri vardır. Anna Gaspi ürünlerinin çıkış noktası bu düşüncedir. Bitkilerdeki meristem bölümlerinde bulunan hücrelerin sürekli çoğalma, yeni kök dallarını ve yeni gövde oluşturma yetenekleri vardır. Bitkisel plesantal proteinler,yara iyileşmesinde ,bazı cilt hastalıklarının tedavisinde ve anti aging amaçlı tropikal uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Anna Gaspi ürünleri bitkisel kök hücreleri cildimizin ihtiyacına uyarlayarak bizlere sunmuştur.

Siz Daha Mutlu Olun Diye...

Cilt güzelliğinin, cilt sağlığından geldiği prensibi ile sizin için seçtiğimiz IMAGE SKİN CARE ürünleri gerçek cilt bakımı sağlar. Tüm ürün serileri her türlü cilt kusurlarına karşı ve günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Yoğun çevresel hasarları ve zamanla oluşan cilt kusurlarının onarımını hedefler. Profesyonel eller ile sizler için seçilen ürün grubunu kullanarak cildinizi daha sağlıklı, pürüzsüz ve ışıltılı bir seviyeye getirmek artık mümkün.

Yaşlanma Karşıtı Sinerjinin Formülü

G

 

Siz Daha Mutlu Olun Diye...

C

Glikolik Cilt Yenileme Terapisi...

GlySkinCare'in yoğun çalışmalar sonucunda cilt yenileme terapisi ve tedavisi için  hazırlanmış kimyasal ürünleriyle tanışın. Kesinlikle kanserojen madde ve  parfüm içermeyen, tüm cilt tiplerine uygun GlySkinCare ürünleri cilt güzelliğinde sonuca ulaşmak için en etkili yoldur. İşe yaramayan, %90'ı parfüm ve sudan oluşan, petrolde bulunan PARABEN adlı kanserojen maddeyi içeren ürünlerinizle artık vedalaşın

 

 

 

:    +90 (541) 618 14 75

Gsm

Tel

:    +90 (232) 344 43 14

Tel

:    850 644 46 02

E-Mail

:    bilgi@elitsmyrna.com

Adres

:    Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16

     Ali Çolakoğlu İş Mer. A Blok K: 1/3

     Bayraklı - İzmir

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

TANITIM VİDEOMUZ

© Copyright 2016 Elit Smyrna Estetik ve Güzellik Merkezi Tüm Hakları Saklıdır.